Majutused Pärnus

Pärnus on üldjuhul ööbimise leidmine päris kerge, sest valik on niivõrd lai. Lisaks asuvad enamus majutused Pärnus otse kesklinnas või siis rannarajoonis. See on ka piirkond, kus liiguvad pea kõik külalised ning kus on peamised vaatamisväärsused. Kui varem pole Pärnus käinud võib esmalt valik silme eest päris kirjuks lüüa. Teeme Teie elu võimalikult lihtsaks ning üritame selgitada, kuidas majutused Pärnus ennast kategoriseerivad.

Spaad

Spaad on Pärnu kõige suuremad tõmbenumbrid. Ka siin on valik päris lai, sest Pärnus on ühtekokku 8 spaad, kus kõikides on olemas basseinid ja erinevad spaahoolitsuste valikud:
 

Hotellid

Tuntumad hotellid Pärnus (kus ei ole veekeskust) on kindlasti Pärnu Hotell, mis asub otse kesklinnas bussijaama kõrval. Pärnu rannas jalutades jääb kindlasti silma Rannahotell, mis on kogu Pärnu üks ikoonilisemaid hotelle. Sealsetest tubadest avaneb ilus vaade Pärnu rannale. 

Villad

Pärnuga on alati kaasas käinud ilus arhitektuur ja suured villad. Seetõttu on ka mitmed hotellid ehitatud villadesse. Villasid eristab hotellidest see, et need on väiksemad. Enamasti on iga tuba unikaalse interjööriga ning majas on personaalsem teenindus. Kõige tuntum ja ikoonilisem Villa Pärnus on Villa Ammende, kus asub ka linna parim restoran. Supeluse tänava lõpus asub Villa Wesset, mis on samamoodi väga populaarne. Seda oma hea asukoha ja tunnustatud restorani tõttu. Suvel on seal suur terrass, kus kogu suvine melu on kohe hästi näha.

Hostelid

Dönhoff külaliskorterid

Pärnus ei ole palju hosteleid. Mõned asuvad kesklinnas nagu näiteks Lõuna hostel. Rannarajoonis asub Staadioni hostel, mis on linna kõige uuem ja modernsem hostel. Kindlasti on boonuseks ka hea asukoht – Rannastaadion, mis asub Rannahotellist kohe üle tee.

Külaliskorterid

Korterite valik on Pärnus lai, seda eriti suvel. Ka mitmed hotellid pakuvad erinevaid külaliskortereid. Lisaks on Pärnus mitu sellised suuremat tegijat, kellel on külaliskortereid mitmetes majades. Üks tuntumaid on kindlasti Embrace külaliskorterid, kellele kuuluvad ka Dönhoff külaliskorterid. Viimased on kahtlemata ühed linna uhkemad. Asukoht on otse südalinnas.

Saunaga majutus Pärnus

Kui veedate terve päeva ringi jalutades või on Teil pikk tööpäev olnud, siis on hea mõte endale võta saunaga majutus Pärnus. Ehk peale väsitavat päeva

Loe rohkem