Majutus Saaremaal mere ääres

Saaremaale minnes võib majutuse otsime päris keeruliseks osutuda. Põhjus selles, et Saaremaa ise on saarena päris suur ning kui soovite leida majutust otse mere ääres, siis valik ei pruugi olla eriti lai. Üks võimalus on ööbida Kurresaares, kus majutuskohtade valikd päris lai, kuid samas on otse looduses ööbimine samamoodi mõnu. Nii tekib võimalus ennast täiesti välja lülitada. Majutus Saaremaal mere ääres on asi mida peaksite võimalusel kindlasti proovima. Otsisime ülesse need kohad Saaremaal, mis pakuvad võimalust ööbida mere ääres. Osad neist on hotellid, teised tavalised kodumajutused. See tähendab, et majutuskohtade tase on erinev ning pakub võimalust erinevatele huvilistele.

Kuressaares

Saaremaa pealinnas asuvad mitmed suured hotellid ja paljud neist asuvad otse mere ääres. See tähendab, et hommikut saab alustada mõnusalt rõdule minnes ning sealt nautida head merevaadet. Kõik need hotellid asuvad ka üksteise kõrval seega ei ole asukoha osas erilisi soovitusi. Küll on aga hinnad erinevad ning vastavalt hinnale kujunevad ka erinevad mugavused. 
 

 Linnast välja

Kui soovite linnakärast eemale, siis üle Saaremaa on erinevaid puhkemajasid ja kodumajutusi, kes pakuvad ööbimist mere ääres.
Näiteks:
 
  • Villa kuus sõlme on erarannaga 6 magamistoaga puhkemaja. Asub Kuressaare lennujaama juures.
  • Mere puhkemaja asub Sõrve sääre alguses 50 meetri kaugusel merest.
  • Northern Zen puhkemaja asub samamoodi Sõrve säärel. Majas on 2 mgamistuba. 
  • Harbour House asub Lõmala sadamas. Lähedal saab kalastada.
  • Wild Beach Spas on 3 magamistuba. Puhkemaja asub Saaremaa põhjaosas.
  • Kuuli puhkemajad annavad võimaluse üürida endale väikene kämpingumaja.
  • Karu Treehouse asub puu otsas.
  • Mia Glamping on ainulaadne elamusmajutus Saaremaal Orissaares mere ääres. Iga telk on luksuslikult sisustatud, privaatne ning isikliku terrassiga. Glämpingusse on oodatud ka hästikäituvad lemmikloomad. Peamajas on kõikidele külastajatele kasutamiseks HUUM saun ning hubane puhkeruum koos kööginurgaga.
 

Seotud artiklid: