Spordivahendid aktiivseks ajaveetmiseks

Kui sinu elu lahutamatuks osaks on ka aktiivne liikumine igal pool, kus parasjagu oled, siis see lugu on sinule. Jagame ideid, kuidas veeta aktiivselt aega pea igal pool, kus asud, ning mida selle jaoks on sul vaja. Ammuta inspiratsiooni ning liigu rõõmuks!

Padelireket padle mängu armastajatele

Kas ka sind on tabanud viimase aja ühe populaarseima spordiala joovastus? Kui nii, siis oled kindlasti juba padeli mängu harjutanud. Padle mängust on saanud väga populaarne spordiala, mida ilmestavad mitmed väljakud üle Eesti ja rääkimata ka muudest riikidest. Suvel, kui inimesed liiguvad palju erinevate paikade vahel, otsivad nad ka võimalusi, kuidas lõbusalt ja aktiivselt aega veeta. Kui sul on omaenda padelireket, siis saad sellega minna mängima igale poole, kus on olemas vastav väljak. Isiklik padelireket on alati mugavam valik, kui see laenutada, eriti juhul, kui tead, et mäng sulle meeldib ja soovid sellega pikemalt tegeleda. Otsi oma sihtkoha lähedal asuvad padeli väljakud välja ja paki kotti padelireket, et veeta mõnusat aega.

Discgolfi varustus 

Discgolf on olnud populaarne juba mitmeid aastaid, sarnaselt padle mängule, võib ka selle jaoks loodud radu leida pea igast Eestimaa nurgast. Tegemist on hea mänguga, mida nautida koos oma pere või sõpradega, lisaks aktiivsele ajaveetmisele saab selle käigus piisavalt jutustada ja soovi korral ka omavahel võistelda. Paljudel radadel ei ole laenutamise võimalust, mistõttu on omaenda discgolfi varustus vajalik, kui soovid katsetada erinevaid discgolf radu. Soeta endale kas kõige hädavajalikumad discgolfi kettad või lausa kogu varustus ning naudi loodust, head seltskonda ja liikumist.

SUP laud looduse avastamiseks

Kui armastad vett ja liikumist, siis kaasaskantav SUP laud on ideaalne vahend, mida kasutada erinevatel matkadel ja väljasõitudel. Sellega saab avastada erinevaid jõgesid ning järve ning matkata mööda veekogusid. Kas pole mitte põnev? 

Kaasaskantav SUP laud või olla näiteks täispuhutav – see on kõige ruumisäästlikum valik, sest selle saab kerge vaevaga täis puhuda, kui sõitmiseks läheb. Muul ajal on see suhteliselt kompaktne ja väike.

 

Kõndimiskepid metsa jalutuskäikudeks

Kui sa ei otsi ekstreemsusi, siis haara kaasa kõndimiskepid ja võta ette jalutuskäike metsas või rannas. Jalutades kõndimiskeppidega, saad anda endale natukene enam koormust kui niisama jalutades, mistõttu saab jalutusest väga efektiivne ja hea kardiotrenn. Lisaks treenimisele avastad niimoodi kauneid looduspaikasid ja saad täita oma kopsud värske õhuga, mida linnas elades nii tihti teha ei saa. Niisamuti nagu padelireket, ei võta ka kõndimiskepid palju ruumi ja need mahuvad imehästi igasse autosse.


Ükskõik, kas oled padeli, discgolfi või niisama jalutuskäigu usku, neid viise, kuidas aktiivselt aega veeta, on palju. Leia endale oma ja naudi mõnusaid suvepäevi ja uusi paikasid Eestis kui ka välismaal.