Tartu

Tartu on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks sihtkohaks. Seda oma erinevate ürituste, kuid ka lisandunud hotellide tõttu. Näiteks VSpa on kindlasti üks Eesti parimaid spaahotelle ning kuna tegemist on ka piirkonna ühe ainukese spaaga, siis on nädalavahetused pikalt välja müüdud.  Ürituste poolest on piirkonnas kindlasti kõige tuntum Rally Estonia, mis tänaseks on juba eraldi WRC etapp. Üritus toob piirkonda palju külastajaid ning tegemist on ainukese perioodiga, kui majutuse leidmine võib olla keeruline.

Majutuse otsimine Tartus ei ole tegelikult keeruline, sest hotellide valik on päris lai. Nagu ka teistes linnades, asuvad pea kõik tuntumad hotellid kesklinnas. Erandina võib välja tuua uue Sophia hotelli, mis asub otse suure Lõunakeskuse juures. See on hea valik just peredele, sest hind on sobiv ning Lõunakeskuses on mitmeid vabajaja veetmise võimalusi. Kogu piirkond areneb kiiresti. 

Tartus on ka mitmeid hostelle ja teisi majutusasutusi. Tuntuim Tartu hostel on Hektor, mis tasemelt ei jää alla hotellidele. Majas on olemas kõik traditsiooniline, mida hostelides leidub kuid ka palju muud. Ehk lisaks ühistubadele ja köögile on seal väike kohvik, trennisaal. Võimalus on rentida ka ühe inimese tuba. Hostel ise asub populaarse Aparaaditehase kõrval, mistõttu on see eriti sobilik just noortele inimestele.