Metsamajade rent

Eesti metsades asub palju erinevaid puhkemajasid, kus enda vaba aega veeta. Paljudel inimestel on olemas oma maakodud, kuid vahepeal tahaks lihtsalt vaadata, et palju maksab metsamaja rent kusagil mujal ning seejärel puhkus sinna organiseerida. Eestis on umbes pooltuhat puhkemaja. Arvame, et kõik neist ei kvalifitseeru metsamaja alla. Mismoodi siis valida endale sobiv metsamaja ning kuidas metsamajde rent kõige lihtsam oleks?

Esmalt tuleks mõelda seda, et millist metsamaja te soovite? Ehk siis kas majas peaks olema saun, mitu tuba seal on. Kas majas peaks olema mingi suurem elutuba, kus saab seltskonnaga istuda. Ise soovitame kindlasti vaadata ka asukohta. Samas on enamus metsamajad ehitatudki just looduse keskele metsa. 

Hea boonus on see kui maja juurde on olemas mingi veekogu, kuhu peale sauna minna ennast jahutama. Paljudele meeldib ka kala püüda ning mitmed metsamajad asuvad näiteks jõgede ääres, kus on hea endale oma õhtusöök püüda. Hea mõte on endale vaadata ka selline metsamaja, kus oleks väliköök. Siis saab enda püütud söögi kohe õhtul väliköögis valmis teha.

Tegime Teie elu natuke lihtsamaks ja vaatasime välja mõned metsamajad, mida soovitame.