TOP 3 Rakvere hotellid

Rakvere on mõnus väikene linnake ning seetõttu jäävad kõik hotellid Rakveres üpris lähestikku. Nädalavahetustel on populaarne veeta Rakveres spaapuhkust, kuid paljud ei tea, et tegelikult on linnas ka mitmeid teisi majutuskohtasid. Mõtlesime, et teeme Teie elu lihtsamaks ja toome välja millised on parimad Rakvere hotellid. Oleme nendes ise ööbinud ning ka palju Rakveret külastanud.

Aqva Spaahotell

Aqva spaa on kahtlemata Rakvere kõige tuntum ja populaarsem hotell. 2017. aastal läbisid hotellis olnud toad uuenduskuuri ning hotell on jätkuval heas korras. Spaa osast leiab nii ujumisbasseini, erinevad saunad ja basseinid. Lisaks on hotellis korralik restoran. Aqva hotell on üks Eesti populaarsemaid spaasid ja üheks põhjuseks ongi see, et oma kõrget kvaliteeti on läbi aastate suudetud hoida ja arendada.

Hotell Wesenbergh

Rakvere teine hotell on mõeldud neile, kes otsivad lihtsalt ööbimist ja head hommikusööki. Wesenberghi plussiks on ka hea asukoht kesklinnas. Mainimata ei saa jätta seda, et hinnad on soodsamad võrreldes Aqva spaaga. Hotellis on olemas ka saunaga sviit

Villa Hotel Theresa

Theresa hotell asub Rakvere kesklinnas umbes 1,3 kilomeetri kaugusel. Hotell ise on natuke vanema ja luksuslikuma interjööriga. Ka siin on olemas saunaga sviit. Tasub ka mainida seda, et hotelli ümbritsem mõnus looduskeskkond. Ühendus kesklinnaga on hea, sest sinna viivad korras kergliiklusteed.