Tallinn

Tallinna majutusvõimalused on väga suured ning sobiva majutuse peaks leidma igaüks. Kui Tallinna hotellid ja villad jäävad hinna poolest kalliks, siis valikus on väga kvaliteetsed hostelid, külaliskorterid, kodumajutused ja palju muud. Lisaks võib kaaluda ka seda, et vaadata majutust natuke kesklinnast väljapoole. See muudab hinnad kindlasti soodsamaks. Kesklinnas ööbides tulekski arvestada ka seda, et enamasti tuleb majutusele lisaks maksta ka oma auto parkimise eest. See võib mõnikord toahinna viia veel 10-15% kallimaks. Kesklinnast väljaspool ööbides seda probleemi ei ole. Seega olekski esimene soovitus valida endale majutuskoht asukoha järgi. Kui tahate siiski kesklinnas ööbida, siis vanalinnas asuvad hostelid pakuvad kõrgel tasemel ööbimisvõimalusi.

Kindlasti võiks Tallinna majutusel vaadata ka suuremaid ja tuntumaid hotelle, kes aeg-ajalt teevad erinevaid sooduskampaaniaid. Kui broneerimine jääb viimasele hetkele, siis mõnikord lastakse õhtupoole ka hindasid allapoole. Tuntumad hotellid Tallinnas on kindlasti suuremad brändihotellid nagu Viru HotellRadissonHilton, Swisshotel jpm.

Samas on viimasel ajal lisandunud ka mitmeid eriilmelisi hotelle nagu konteinerhotell telliskivi loomelinnakus või täisautomatiseeritud Citybox Hotell.