Kuidas leida odav majutus Tallinnas?

Majutusasutuste valik Tallinnas on ülilai. Kui soovite leida odavat majutust Tallinnas, siis tuleks esmalt paika panna mingi hinnapiir. Vastavalt sellele saab juba hakata vaatama majutustüüpe. Kui reisite näiteks neljakesi, siis on hea valik külaliskorter, kuhu mahub rohkem inimesi ööbima ja kulu saab teha neljaks. Tavaliselt on ühe sellise külaliskorteri hind võrdne ühe hotellitoaga.

Mõistlik on vaadata ka suuremaid hotelle, kus rohkem hindadega mängitakse. Ka sealt võib saada päris hea hinnaga pakkumisi.

Tallinna suurimad hotellid on:

 

Hea mõte on ka on vaadata ka hosteleid. Nende hinnad on kindlasti odavamad kui hotellides, kuid nende asukoht on sama hea. Paljud hostelid asuvad Tallinna kesklinnas.

Tuntud hostelid on:

 

Teine hea mõte on vaadata hotelle põhilistest liikumistrajektooridest välja. See on hea mõte siis, kui teil pole plaani näiteks öösel linna minna ja otsite lihtsalt ööseks peatumispaika. Üks Tallina taskukohasemaid hotelle on Nõmmel asuv Hotell Džingel. See jääb täpselt teepeale kui tulete Pärnu poolt. Tartu poolt tulles jääb kohe maantee äärde Ülemiste hotell. Seal on hea ööbida, kui soovite järgmine päev lennuki peale minna.

Loe veel Tallinnast