TOP 5 Tallinna hotellid kesklinnas

Tallinna hotellide valik on väga lai ning võib esmapilgul silma eest kirjuks teha. Kui otsite ööbimist just kesklinnas, siis teeme Teie elu lihtsamaks. Kindlasti mõtlete, et millised Tallinna hotellid kesklinnas kõige paremaid hindu pakuvad või millised on just kõige paremal asukohaga. Kindlasti tuleks kesklinnas ööbides arvestada sellega, et autoga tulles peate hotellis ööbides maksma lisaks ka parkimise eest. Kui see hind kalliks jääb, siis on Tallinnas palju erinevaid avalikke parklaid, kus ööbimise hind soodsam. 

Soovitame kesklinnas neid hotelle:

Original Sokos Hotell Viru

Legendaarne Viru hotell on linna üks rohkemate võimalustega hotelle pealinnas. Hoones on 516 hotellituba ning lisaks sellele restoran, baar, ööklubi ning hea ligipääs Viru keskusesse.

Swisshotel

Swisshotell on üks Tallinna kõrgemaid hooneid, mille tubadest avaneb ilus vaade kogu linnale. Hotellis tegutseb kõrgelt hinnatud restoran ning spaa.

Barons

Baronsi hotell asub otse Tallinna vanalinnas arhitektuurselt väga ilusas majas. Ka sisustus on ajale kohane ning modernset interjööri sellest hotellist ei leia. Hotellis tegutseb ka restoran.

Kalev Spa

Kalev Spa on hotellina just sobilik peredele, sest hoones on suur spaakompleks. Ka hinnad on võrreldes teiste kesklinna hotellidega peresõbralikumad. Majas tegutseb samamoodi ka restoran.

Schlössle

Kui otsite luksust ja personaalsust, siis see hotell on teile. Tegemist on ühe Tallinna legendaarsema hotelliga, mis asub otse südalinnas erinevate saatkondade vahetusläheduses. Hotellis tegutseb kõrgetasemeline restoran

Loe veel Tallinnast